İzmit Çeviri Bürosu Kocaeli

55 Dilde Profesyonel Çeviri

Japonca Dil Kursu

Japonca Dil Kursu

Japonca dil kursu A1 A2 B1 B2 C1 C2 olmak üzere 6 temel seviyeden oluşmaktadır.

Japonca Dil Kursu İzmit Kocaeli

Japonca Dil Kursu

Japonca dil kursu, Başlangıç A1 seviyesinde somut ihtiyaçları dile getiren günlük hayattaki alışıldık ifadeleri ve basit cümleleri anlayabilir ve bunlarla kendini ifade edebilir.

Japonca dil kursu İzmit KocaeliA2 Temel – Japonca A2 seviyesinde dolaysız anlatımlarda cümleleri ve sıkça kullanılan tabirleri anlayabilir (ör. kişinin kendisiyle ilgili, ailesiyle, alışverişle, iş ve yakın çevre ile ilgili bilgiler).

B1 Alt Orta – Japonca B1 seviyesinde Okul, iş, boş zamanlar v.b. gibi alışılmış konularda, standart dil net bir şekilde kullanıldığında konunun başlıca önemli noktalarını anlayabilir.

B2 Orta – Japonca B2 seviyesinde somut ve soyut konulardaki zor metinlerin içeriğini ve kendi branşındaki tartışmaları anlayabilir. Sıradan bir sohbette anadilinde konuşan birisi ile her ikisinin de fazla zorluk çekmeyeceği kadar spontane ve akıcı bir şekilde anlaşabilir.

C1 Alt İleri – Japonca C1 seviyesinde çok farklı alanlarda çok zengin içerikli uzun metinleri anlayabilir ve mantıksal bağlantılar kurabilir. Spontane ve akıcı bir şekilde kendini ifade eder ve belirgin bir şekilde sık sık bilmediği/hatırlayamadığı bir kelimeyi aramaz.

Japonca dil kursu, C2 ileri seviyesinde duyduğu ve okuduğu herşeyi zorluk çekmeden anlayabilir. Yazılı veya sözlü kaynaklardan aldığı bilgiyi özetleyebilir,bunları gerekçelendirebilir ve açıklamalı bir şekilde sunabilir.

Neden Japonca

Son yıllarda Türkiye ile Japonya arasındaki kültürel, ekonomik, eğitim, ticari ve turizm alanındaki ikili ilişkilerin giderek önem kazanması sonucunda Japonca öğrenimine ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Japonya, dünyada teknolojisi ve ekonomisi en güçlü ülkelerden biridir. Türkiye’nin Orta Asya pazarına ve Avrupa ülkelerine yakınlığı nedeniyle Japonların Türkiye’deki yatırımları her geçen gün artmakta ve başta İstanbul olmak üzere birçok şehrimizde Japon şirketleri ticaret hayatımızın içinde aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca kültür turizmine önem veren Japonlar için uygarlıklar beşiği olan Türkiye eşi bulunmaz bir ülkedir. Bu nedenle ticaret, eğitim ve turizm sektöründe Japonca bilenlere gereksinim duyulmaktadır.

Japonca, yazı sisteminin farklı olması nedeniyle zor bir dil gibi görünmesine karşın, söz dizimi, dilbilgisi kalıpları ve konuşma becerisi açısından Türkçe ile benzerlikler göstermektedir. Yazı sisteminin mantığının programlı bir şekilde öğretilmesi sonucunda Japonca, öğrenilmesi zevkli bir dil haline gelmektedir. Hatta yazı sisteminin farklılığı da öğrencilerimizde Japoncaya karşı merak ve ilgi uyandırmaktadır.

Kurs Programlarımız

  • Aile birleşimi Almanca kursları
  • İş İngilizcesi kursu (Business English)
  • İlitam ilahiyat lisans tamamlama Arapça kursları
  • Standart dil kursları
  • Bire bir dil kursları
  • Yoğun dil kursları
  • ÜDS, YDS ve KPDS kursları
  • Akademik / Sınavlara hazırlık dil kursları

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarıİngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir. Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır.

İş İngilizcesi...

Aile birleşimi Almanca kursu

Aile birleşimi Almanca kursuAlmanya'ya yerleşmek isteyen ve doğal olarak aile birleşimi hakkını kullanmak isteyen kişi Alman Konsolosluğunun aile birleşimi vizesi için gerekli gördüğü Almanca dil yeterlilik sınavını başarıyla geçmek zorundadır.

Aile birleşimi Almanca kursu...

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil KurslarıÖzel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur...

Bire bir dil kursları...