İzmit Çeviri Bürosu Kocaeli

55 Dilde Profesyonel Çeviri

İzmit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İzmit Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

İzmit yurtdışı eğitim, Firmamızdan İngiltere, Amerika, Kanada, Avustralya, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Güney Afrika, Rusya, Ukrayna, Kore, Çin, Japonya, Avusturya, Polonya gibi bir çok ülkede Dil Okulları ( İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca akademik eğitim, staj ).

Yaz Okulları, Mesleki Programlar, TOEFL – IELTS – Cambridge Sınav Hazırlık Kursları, Sertifika ve Diploma Programları hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz.

İzmit yurtdışı eğitim danışmanlığı Kocaeliİzmit yurtdışı eğitim danışmanlığı, Orijinal broşürlerinde veya web sitelerinde yer alan fiyatlar dışında ekstra bir ücret talep etmediğimiz ve ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz 300’ü aşkın okulun tamamı, bulundukları ülkelerin yetkili makamlarınca tanınan, eğitim kalitesi, konaklama seçenekleri ve sosyal imkânlarıyla söz konusu ülkelerin en seçkin okullarıdır.

Okul kayıt işlemlerini abc aracılığıyla yapmak, en uygun eğitim programını onlarca alternatif arasından kolayca seçmenizi sağlayacağı gibi, tüm yazışmalar, pasaport ve vize işlemleri, konaklama, gidilen ülkede karşılanma, uçak bileti temini gibi konularda da sizlere yardımcı olacaktır.

Sağlayacağımız hizmet, yurtdışında kalış sürenizce de devam edecek, danışmanlarımız eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz sorunları çözmenizde size destek olacaktır.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarıİngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir. Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır.

İş İngilizcesi...

Aile birleşimi Almanca kursu

Aile birleşimi Almanca kursuAlmanya'ya yerleşmek isteyen ve doğal olarak aile birleşimi hakkını kullanmak isteyen kişi Alman Konsolosluğunun aile birleşimi vizesi için gerekli gördüğü Almanca dil yeterlilik sınavını başarıyla geçmek zorundadır.

Aile birleşimi Almanca kursu...

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil KurslarıÖzel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur...

Bire bir dil kursları...