İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça, Rusça dil kursları

İngilizce Dil Kursu

Mobile: 05435377419

İngilizce Dil Kursu

İngilizce dil kursu, kurslarımız Elementery, Pre-intermediate, Upper intermediate ve Advenced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır.

İzmit İngilizce Dil Kursu Kocaeli
İngilizce Dil Kursu

İzmit İngilizce dil kursu, Elementary (Temel Seviye) Hiç İngilizce bilmeyenler, çok az İngilizce bilenler, kelime hazinesi çok az olan ve iletişim kuramayan kişiler için İngilizce diline başlangıç ve tanışma seviyesidir.

2) Pre-Intermediate (Alt Orta Seviye) İngilizce dil Kursu Sınırlı düzeyde İngilizce bilgisine sahip olup, sınırlı düzeyde cümle okuyup yazabilen, iletişim kurmakta / sürdürmekte zorlanan kişiler için.

3) Intermediate (Orta Seviye) İngilizce Kursu Ciddi sıkıntılar yaşamadan iletişim kurabilen fakat, İngilizcede gramer / akıcı konuşma / üslup açısından eksikleri olanlara iyi olmakla beraber telaffuza ve yapıya tam anlamıyla hakim olamayan kişiler için.

4) Upper Intermediate (Üst Orta Seviye) İngilizce dil Kursu İngilizce Dili ile okuma, konuşma ve yazmada az hata yapan, fazla hızlı olmayan konuşmalara rahatlıkla katılabilen kişiler için.

5) Advanced (İleri Seviye) İngilizce Kursu İngilizce konuşulan ortamlarda sorun yaşamayan fakat dile akademik, teknik düzeyde hakimiyet açısından zorlanan kişiler için.

İzmit İngilizce Dil Kursu

Kurs Programlarımız

  • Aile birleşimi Almanca kursları
  • İş İngilizcesi kursu (Business English)
  • Standart dil kursları
  • Bire bir dil kursları
  • Yoğun dil kursları