İzmit Çeviri Bürosu Kocaeli

55 Dilde Profesyonel Çeviri

İş İngilizcesi Kursları

İş İngilizcesi Kursları

İzmit Dil Kursları

Business English, İş İngilizcesi, İngilizce mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir.

Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır.

Şu tip alanlara hakim olacaksınız:

  • Telefonla iletişim
  • Toplantıya katılma
  • Sunum yapma
  • Görüşme ve tartışmalar
  • Mesleki raporlar, e-posta ve mektuplar yazma

Uzmanlık İş İngilizcesi

Pazarlama, Bankacılık, Reklamcılık, Finans, Hukuk, Muhasebe, İnsan Kaynakları ve Turizm gibi mesleklere özel Bire-bir dersler verilir.

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarıİngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir. Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır.

İş İngilizcesi...

Aile birleşimi Almanca kursu

Aile birleşimi Almanca kursuAlmanya'ya yerleşmek isteyen ve doğal olarak aile birleşimi hakkını kullanmak isteyen kişi Alman Konsolosluğunun aile birleşimi vizesi için gerekli gördüğü Almanca dil yeterlilik sınavını başarıyla geçmek zorundadır.

Aile birleşimi Almanca kursu...

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil KurslarıÖzel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur...

Bire bir dil kursları...