İzmit Çeviri Bürosu Kocaeli

55 Dilde Profesyonel Çeviri

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil Kursları

İzmit Dil Kursları

Bire bir dil kursları, Bireysel eğitim dil öğrenmenin en hızlı yoludur. İster genel ister mesleki dile ihtiyacınız olsun; her kurs sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış ve ilerleme hızınıza göre ayarlanmıştır.

Bire bir dil kursları, Özel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur.

  • Bire-bir (One to one)
  • Seviye : Başlangıç-İleri
  • Tavsiye edilen Kurs Süresi : 4 ay
  • Haftalık Ders Sayısı : 4

Bu Dil Kursu Kimler İçin Uygundur;

  • Kısa sürede seviyesini önemli ölçüde geliştirmek isteyenler
  • Belirli bir alanda gelişme göstermek isteyenler
  • Öğretmenden aralıksız ilgi görmenin önemli olacağını düşünenler

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi kurslarıİngilizce, mesleki açıdan uluslararası bir dildir. Günümüz iş yerlerinde global iletişim en gerekli şey haline gelmiştir. Konferans görüşmeleri, e-posta ve internet iletişimi sınırları kaldırmakta ve uluslararası işleri herkes için gerçek kılmaktadır.

İş İngilizcesi...

Aile birleşimi Almanca kursu

Aile birleşimi Almanca kursuAlmanya'ya yerleşmek isteyen ve doğal olarak aile birleşimi hakkını kullanmak isteyen kişi Alman Konsolosluğunun aile birleşimi vizesi için gerekli gördüğü Almanca dil yeterlilik sınavını başarıyla geçmek zorundadır.

Aile birleşimi Almanca kursu...

Bire Bir Dil Kursları

Bire Bir Dil KurslarıÖzel hedefleriniz yada sınırlı zamanınız varsa bu sizin için en iyi yöntemdir. Bu kurs; özellikle yurtdışına çıkmaya, yabancı dilde toplantılara katılmaya ve sunumlar yapmaya hazırlanan çalışanlar ve yöneticiler için çok uygundur...

Bire bir dil kursları...